درباره ما

بزرگی می­گفت "برای از میان برداشتن کوه­ها باید از سنگ­ریزه­ها شروع کرد. سال­ها از آن دیدار اتفاقی که با پیشنهادی غیرمنتظره برای ورود به تجارت ابزارآلات تراشکاری همراه بود، می­گذرد؛ پیشنهاد برای تهیه و تامین و ابزارهای تراشکاری و فرزکاری از مرز کشور به پایتخت، شروعی بود برای مسیری بر فراز قله­ های بازار ابزارآلات صنعت تراشکاری. چندان طول نکشید که با کسب تجربه و اعتبار در بازار تهران، هر یک از برادران مهدوی با ایجاد کانالی جهت واردات ابزار باکیفیت از کارخانجات معتبر چینی، اقدام به ثمربخشی فعالیت­ های خود نمودند. پس از سال­ها تلاش وکسب تجارب فراوان، فروشگاه تامین ابزارمهدوی ( پارس ) با مدیریت مهدی مهدوی همراه با کادری جوان و ترقی خواه، تاسیس گردید.

 

 

 

موسسه بازرگانی تامین ابزارمهدوی( پارس ) با هدف عرضه کالاهای با کیفیت و در عین حال همراه با قیمت مناسب برای رونق کسب و کار در این شرایط خاص اقتصادی، اقدام به اخذ نمایندگی از کارخانه معتبر چینی با نام تجاری  Deskar نمودند. این کارخانه تولیدی از پیشروان صنایع کشور چین است که بر خلاف سایر کارخانجات فعال در حوزه مشابه که وابسته به دولت هستند، با سرمایه خصوصی و با اتکا به دانش روز دنیا موفق به تولید محصولاتی با عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان و دوام بسیار بالا که با ضمانت تامین ابزار پارس خدمت شما عرضه میگردد، توانسته است خیلی سریعتر از تصورات و پیش بینی ها خود را به صنعت دنیا معرفی کرده و طبق آمار و برآوردهای کارشناسان، به زودی در حیطه قدرتمندترین و برجسته ترین کمپانی های چینی قرار میگیرد.

 

 

 

 

 

 

فروشگاه تامین ابزار پارس با کارآزمودگی و تجربه کاریشان، جهت دلگرمی و ایجاد بستر مطبوع و شایسته صنعت گران دلسوز کشورمان و نیز رشد و نمو اقتصادی تمام طرف های تجاری، از کسبه گرانقدر بازار تا مصرف کنندگان نهایی محصولات، هدف و غایت فروشگاه را با این ایده که میشود کیفیت مناسب را در کنار قیمت مناسب ارائه کرد، بنا کردند. تدبیر و مصلحت اندیشی گروه بازرگانی مهدوی بر آن است که با پایبندی به "اصل مشتری مداری" از طریق بهینه ترین راه های واردات ابزارآلات تراشکاری و قطعات مصرفی دستگاه های CNC، اجناسی با ویژگی های کاملا منطبق با استانداردها را، با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده تا با همراهی و همیاری صمیمانه شما بزرگواران، بتوانیم چرخ دنده های صنعت این مرز و بوم را به حد اعلی، بچرخانیم و اقتصاد کشور عزیزمان را به مقام فاخر خود برگردانیم.

 

 

آدرس: تهران، خیابان امام خمینی، روبروی بیمارستان سینا، پاساژ نظام، طبقه اول، پلاک ۲۳۰                                                        email:tam.tools@yahoo.com

تلفن:  ۰۲۱۶۶۷۶۰۷۶۳        همراه: ۰۹۱۲۵۷۸۴۵۵۰      همراه:  ۰۹۱۹۳۳۰۰۵۵۴

 

تمامی حقوق مادی و معنوی  وب سایت متعلق به تم تولز می باشد